Гранд ДК

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
49107, м. Дніпропетровськ, вул. Шинна, 10
Контактна інформація:
Тел.: (056) 375-32-16, (056) 734-57-89, (097) 940-51-80
Факс:
Email: teplo@granddk.dp.ua
Сайт: www.granddk.com
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 5
Показів - 31

За поточний місяць:
Відвідувачів - 242
Показів - 732

Універсальні стінні опалювальні панелі електричного опалення, що випускаються підприємством, застосовують при організації автономного опалення, обробці стін, підвіконь, інших елементів інтер'єру.

Обігрів приміщень електричним опаленням здійснюється м'яким тепловим інфрачервоним випромінюванням з оптимальною спектральною характеристикою. Лицьову сторону електричної опалювальної панелі можна пофарбувати порошковими фарбами або облицьовувати керамічною плиткою, натуральним або штучним каменем. Температура електричного опалення регулюється в будь-яких межах аж до плюс 70. Електричні опалювальні панелі мають високу механічну міцність, довговічність, високий ступінь електрозахисту.

Економія електроспоживання нашого електричного опалення в порівнянні з іншими обігрівачами складає 20-30 відсотків, що дозволяє зробити висновок про доцільність використання електричних опалювальних панелей для автономного опалення приміщень. Наші електричні опалювальні панелі хороші і з погляду екології житла: температура їх нагріву невисока, органічні речовини, що містяться в повітрі, не вигоряють, зберігається його мікрофлора і газовий склад.


Тепло випромінюється рівномірно, що створює в приміщенні особливий тепловий комфорт. Особливо привабливо виглядає використання даної електричної опалювальної системи для влаштування автономного опалення в квартирі.

Призначення:• опалення житлових, службових, виробничих і інших приміщень; • автономне електричне опалення будинку, квартири, котеджа і т.п.; • створення теплоповітряних заслонів в тамбурах, під'їздах, холах і тому подібне; • електричне опалення сирих і вологих приміщень: автомийок, теплиць, підвалів, ванних кімнат, душових, пралень і ін. ; • економічне електричне опалення приміщень спец. призначення і рухомого транспорту: кабін, побутівок, фургонів, вагонів; • автономне електричне опалення швидкоспоруджуваних збірних будівель і споруд, а також будь-яких споруд, в яких з будь-яких причин не може бути організовано центральне опалення (торгові павільйони, кіоски, приміщення для конс'єржів в під'їздах будівель і тому подібне); • вельми ефективне використання даних електричних опалювальних панелей в дошкільних, учбових і медичних установах як основна, так і як додаткова система опалення, особливо на весняно-осінній період і на періоди позапланових відключень центрального опалення; • завдяки високому ступеню електрозахисту панелі ЕМТ ідеальні для опалення і обігріву басейнів будь-якої конструкції, як вбудованих, так і відкритих присадибних. Автономне електричне опалення такою системою буде вельми вигідне завдяки оптимальному співвідношенню ціна/якість. Економічні автономні системи електричного опалення на базі інфрачервоних електронагрівачів м'якої теплоти ЕМТ